מתכננים טיול גלישה בפורטוגל?

אנחנו מיכל עידן אלמה ומאיה

משפחה צעירה שהלכה בעקבות חלום – לגלוש כל יום ולחיות את החיים לפי הגאות והשפל, להתעורר עם ריח האוקיינס וללכת לישון עם רחש הגלים.

כשהגענו לאריסרה גילינו עיירה קטנה שקפאה בזמן ומיד הרגשנו את האווירה המיוחדת שבה. תוך זמן קצר התאהבנו במקום, באנשים, באוכל הנהדר, בוויב החופשי של פורטוגל וכמובן שבגלים מול לבית.
רצינו לחלוק את ההרגשה הזאת עם כל מי שדיבר איתנו והתחלנו לארח גולשים אצלנו בבית. כל מי שהגיע אלינו מיד הרגיש בבית וניכנס לאווירה המקומית, שמחנו מאד לעזור לאנשים ולהרגיש שאנחנו חלק מהחופשה שלהם.

השמועה עברה מפה לאוזן ועם הזמן הבנו שהבית שלנו כבר לא מספיק ושנצטרך מקום גדול יותר בשביל לארח את כל האנשים שפנו אלינו.

מגורים ולינה באריסרה פורטוגל

היום אנחנו מציעים המון דירות נופש מדליקות,וילות מרווחות וגסט-האוסים למגורים באריסרה. השכרת רכב מוזלת. הייתה לנו את הזכות ליצור קשרים עם אנשים מדהימים מכל התחומים פה בעיירה, יצרנו קשר עמוק וחיובי עם קהילת הגולשים המקומיים שקיבלו אותנו לפיקים שלהם באהבה. ההכרות הזאת מאפשרת לנו להעניק לכל הגולשים המטיילים בפורטוגל מידע מעודכן על תנאי הגלישה, על המקומות והזמנים הטובים ביותר להיות במים.
אנחנו מספקים מעטפת מלאה למי שמגיע לטיול גלישה לאריסרה:
דירות נופש, גסט האוסים, ווילות, השכרות ציוד, השכרת וואנים, הסעות וסיורי גלישה.
בכל הדירות אנחנו מקפידים לייצר את אותה תחושה משפחתית וחופשיה שיש גם בבית הפרטי שלנו.
נשמח לעזור לכם, הגולשים שמגיעים לפורטוגל, להוציא את המקסימום מהזמן שלכם, במים ומחוץ למים.
אנחנו כאן להיות חלק מטיול הגלישה שלכם!

קצת עליי:
עידן מורג, המארח שלכם באריסרה.

התחלתי לגלוש בגיל 8 בחוף בית ינאי ומהר מאוד הגלישה הפכה לכל עולמי.
הרגשתי שאני חייב לצאת לעולם ולגלוש בגלים מושלמים.
ב-13 השנים האחרונות העברתי את רוב הזמן שלי בחיפוש אחרי גלים בעולם. במרכז אמריקה טיילתי במשך כמה שנים, הפכתי כל פינה על קו החוף בשביל למצוא גלים מושלמים ולפעמים אפילו ישנתי בקייס של הגלשן שלי.
לתקופה ניהלתי הוסטל בדרום אפריקה ואז המשכתי לנדוד כמה פעמים לפיליפינים ולאינדונזיה. בין כל החיפושים הכרתי את מיכל והחלטנו שאנחנו מחפשים מקום לקרוא לו בית ליד האוקיאנוס. וכך, שבועיים אחרי החתונה שלנו בישראל, טסנו עם כרטיס בכיוון אחד לפורטוגל!
באוקיינוס, לוקח זמן להבין את התנאים והספוטים. באיזו גאות או שפל עובד כל חוף, ובאיזה כיוון סוול. היום אני גר באריסרה, גולש כל יום ומכיר את כל החופים ברדיוס של 200 ק"מ.

אשמח לשתף אותכם בידע המקומי שצברתי ולהמליץ לכם איפה כדאי לגלוש במבחר הגדול של הגלים באיזור. המטרה שלי לעזור לכם להמנע מחיפושים מיותרים ולהגיע ישר לגלים הכי טובים.

אנחנו מזמינים אתכם לעיירה הקטנה שלנו, להכיר את האוקיינוס האטלנטי ואת דרך החיים של פורטוגל.
עידן מיכל ואלמה.